Föremål som liknar litografier kolorerade
5076 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
3495 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
9394 Litografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 april 2023
3740 Litografier
4 st, kolorerade, 15x21 - 22x34 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 21 december 2020
6517 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
1571 Litografier
2 st, Kolorerade, 27x21 ca. Signerad
Såld: 300 kr
Såldes den 10 februari 2020
4007 Färglitografier
Såld: 16.000 kr
Såldes den 26 augusti 2019
5019 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2019
9288 Litografier
2 st, Flora, Hankolorerade, ramens innermått: 36x113
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2019